פרסומת

דלג לתוכן העמוד

כוכבה שריקי

כוכבה שריקי
 

כוכבה שריקי

בת ו
נפלה ביום כ"ח תמוז תשע"ב (18-7-2012)
מקום מנוחתה

סיפור חייה

כוכבה נרצחה בפיגוע התאבדות באוטובוס שהסיע 47 תיירים ישראלים בנמל התעופה "סרפובו" שבבורגס.

רק לאחרונה נכנסה כוכבה שריקי להריון אחרי שנים של טיפולי פוריות וציפתה לילד ראשון בגיל 44. את החופשה שאליה יצאה עם בעלה היא רצתה לנצל לטובת מנוחה.

יצחק, בעלה של כוכבה, חיפש אותה במשך שעות אחרי שהפיצוץ הפריד ביניהם. "עלינו לאוטובוס וישבנו בשורה הרביעית. פתאום הרגשתי פיצוץ חזק מצד שמאל", הוא שיחזר. "נפלתי על הרצפה והייתי 20 שניות במצב מעורפל, הצלחתי קצת לקום בכוחות אחרונים אבל עדיין הייתי מטושטש ועם סחרחורת. הלכתי לכיוון היציאה וצעקתי לאשתי 'תבואי לכיוון הדלת'. אחרי כמה שניות ראיתי שהיא לא איתי. היה עשן סמיך מאוד כמו חול, וחזרתי לחפש אותה אבל אי אפשר היה לגשת".

הוא ניסה לחזור אחורה כדי למצוא את אשתו, אבל השוטרים מנעו ממנו להתקרב. "חיכיתי בטרמינל וביקשתי שיפנו אותי כדי למצוא אותה בבית חולים, ראיתי שהיא לא שם, דיברתי עם השגריר ומד"א רק כדי שימצאו. אפילו הבאתי להם תמונות לזיהוי, אבל לא מצאו אותה", הוא סיפר. "חשבנו שאולי היא נשלחה לסופיה אבל התברר לי שהיא לא שם. כשהגעתי לארץ הבנתי שהיא נהרגה. אמרו לי שראש הממשלה רוצה לנחם אותנו וככה למעשה הבנתי שהיא לא שרדה. היא הייתה בחודש התחלתי של הריון. רציתי שתנוח ותאגור כוחות וזה נגמר באסון כזה". 

כוכבה שריקי הותריה אחריה בעל, איציק.

היא הובאה למנוחת עולם בבית העלמין בראשון לציון.

מקום מנוחתה

כוכבה שריקי
בת בנופלו
מקום מנוחתה